Fotografia ślubna


Fotografia ślubna to nie jest mój zawód. To nie jest odpowiedzieć na ‘co robisz?’. To dla mnie zdecydowanie coś więcej. To pewna forma realizacji. Szukania i poznawania. Zarówno siebie jak i innych ludzi. Nie wyobrażam sobie bycia fotografem obojętnym, albo nawet neutralnym, takim stricte profesjonalnym ale nic ponad to. Zawsze, za każdym razem, odkąd tylko zacząłem zajmować się fotografią ślubną i myśleć o sobie w tych kategoriach wiązały się z tym ogromne emocje. Od wyjścia na reportaż, przez cały dzień ślubu po oddawanie i publikowanie skończonego materiału. Opowiadanie ślubnych historii wiąże się z ogromną radością i satysfakcją ale też ze stresem i bardzo dużą odpowiedzialnością. Polubiłem to. W całości. I jestem gotów na kolejne wyzwania.

Poniżej kilka z moich ulubionych historii. Są wśród nich zarówno reportaże jak i sesje ze ślubu, sesje narzeczeńskie oraz całodniowe przygody w stylu ‘one day in’. Zachęcam Was do obejrzenia co najmniej kilku. Najlepiej na spokojnie, w wolnej chwili, z dobrą muzyką w tle. Będzie mi bardzo miło jeśli poświęcicie im odpowiedni czas.

Jeśli szykujecie się do ślubu i chcielibyście bym opowiedział Waszą historię czekam na wiadomość. Napiszcie mi o swoich planach, wyobrażeniach i marzeniach a z przyjemnością opowiem Wam więcej o mojej fotografii. Dobrego oglądania i miłego dnia!