Olga & OlekDeszczowy ślub i wesele w pałacu Zdunowo

Nie zawsze w dniu ślubu ma się szczęście do pogody. Ale to przecież nic w porównaniu ze szczęściem jakie się tego dnia ma. Olga i Olek zaprosili mnie na jeden z najbardziej uśmiechniętych ślubów jakie miałem przyjemność fotografować w poprzednim roku. A ich wesele w pałacu Zdunowo było absolutnie najcieplejszym przyjęciem jakie można sobie wyobrazić.

Ślub w deszczu na Placu Zbawiciela w Warszawie

Jest z tego jedna ważna myśl, którą warto wziąć pod uwagę szykując się do ślubu. Pamiętajcie, że coś pójdzie nie tak. Na pewno. Trzeba być zwyczajnie gotowym na to, że organizując tak duże przyjęcie i planując bardzo wiele jego elementów niektóre z nich nie będą idealne, nie do końca wpiszą się w Wasze oczekiwania. Inne kwiaty, krzywy tort, błąd w pierwszym tańcu, spóźnieni ważni goście czy nie do końca idealna pogoda. Zawsze, na każdym ślubie, wydarza się coś takiego, co potencjalnie może popsuć Wam humor. Ale jest na to rada. Do wszystkich problemów podejdźcie tego dnia z uśmiechem. Uwierzcie mi, że to absolutnie najlepsze co możecie zrobić.

Wesele w pałacu Zdunowo

Wiem to nie jest proste. Bo prawdopodobnie poświęciliście mnóstwo czasu na przygotowania i wizja tego, że część z Waszych ślubych planów nie będzie taka jak tego oczekiwaliście potrafi wpłynąć na nastroje. Ale… jeśli jesteśmy już w sytuacji, w której nie możemy nic zmienić, to czy jest jakikolwiek powód aby choć minutę z tego dnia tracić na rozpamiętywanie? Jeśli macie wątpliwości zapraszam na ślub w kościele na Placu Zbawiciela oraz na przyjęcie weselne w pałacu Zdunowo – Olga i Olek pokażą Wam jak to jest przeżyć ten dzień na 100%