Klaudia & KubaŚlub w Park Cafe Warszawa

Ślub Klaudii i Kuby w Park Cafe w Warszawie to jeden z tych ślubów, na którym jest chyba cały świat i to jeden z tych ślubów, który mam wrażenie musiał odbyć się w Polsce. Bo czy nie jest tak, że im więcej podróżujemy, im dalej bywamy tym bardziej potrzebujemy tego jednego miejsca, do którego zawsze jest gdzie wrócić. Klaudio, Kubo – dziękuję za każdy uśmiech jakim się ze mną podzieliście!

Przygotowania do ślubu

Podczas przygotowań do ślubu usłyszycie za pewne milion porad i pomysłów o tym jak najlepiej zaplanować dosłownie każdy element uroczystości. Pamiętajcie tylko, że nie każda rada i pomysł są dobre dla każdego. Jednym z kluczy do przeżycia ślubu w radości jest dostosowanie go do swojego charakteru, do swoich potrzeb i swoich oczekiwań. Nie róbcie rzeczy, które są całkowicie wbrew Wam ale też z drugiej strony nie poddawajcie się zbyt łatwo. Musicie tutaj rozdzielić wyjście z pewnej strefy komfortu i spróbowanie przezwyciężenia pewnych ograniczeń i obaw (np. przemowa, intymna przysięga) od sytuacji, w które jesteście wtłaczani i które są dla nas zupełnie niezrozumiałe.

Wesele w Park Cafe w Konstancinie

Klaudia i Kuba myślę, że bardzo świadomie wybrali klasyczne podejście do organizacji ślubu. Ale w ich wykonaniu klasycznie nie znaczy nudnie. Miejscem ślubu stał się kościół Świętej Anny w Wilanowie a wesele odbyło się w neoklasycznej willi usytuowanej przy wejściu do Parku Zdrojowego w Konstancinie w budynku Casino Palace w którym obecnie mieście się restauracja Park Cafe. Całość miała idealnie wyważony charakter przyjęcia rodzinnego, pełnego ciepła i wzruszających przemów a przy tym pozostała pełna klasy i elegancji podkreślającej wyjątkowość tego wieczoru.
***