Aneta & JanekPlenerowy ślub nad jeziorem w hotelu Głęboczek

W Polsce jest pięknie. Po prostu. Więc jeśli myślicie o plenerowym ślubie w jakiejś genialnej lokalizacji nie zapominajcie o swoim kraju. Ten wyjątkowy plenerowy ślub Anety i Janka nad jeziorem w hotelu Głęboczek jest najlepszym na to przykładem.

Plenerowy ślub nad jeziorem

Bez względu na to gdzie szykujecie swoją plenerową ceremonię – w lesie, na dachu, na plaży czy może tak jak Aneta i Janek na wzgórzu z widokiem na jezioro, jeśli chcecie aby była naprawdę wyjątkowa nie ograniczajcie się tylko do części oficjalnej – niech Wasi bliscy opowiedzą, przeczytają, zaśpiewają lub zagrają coś o Was i dla Was, a Wy nie bądźcie im dłużni – kilka szczerych słów przygotowanych specjalnie na tę okazję to najlepsze co możecie im oraz sobie podarować. Wśród Waszych znajomych są na pewno przyjaciele, których jeśli odpowiednio zainspirujecie to pójdą za tym pomysłem i być może zaskoczą Was czymś wyjątkowym. Zasiejcie tylko tę myśl na odpowiednim gruncie a zobaczycie, że najbliżsi się prawdopodobnie bardzo chętnie zaangażują. Odwagi!

Wesele w hotelu Głęboczek

Mając do dyspozycji często piękne przestrzenie, na których odbywa się przyjęcie pamiętajcie, że możecie dowolnie decydować o tym gdzie odbędą się kolejne elementy uroczystości. I tak składanie życzeń nie musi odbyć się koniecznie w tym samym miejscu co ceremonia ślubu zwłaszcza jeśli np. w Waszym wypadku przed kościołem lub urzędem nie ma atrakcyjnej przestrzeni. Przeniesienie tej części bliżej miejsca wesela pozwoli połączyć życzenia z toastem, drobnym poczęstunkiem lub dodatkowymi przemowami tuż po. To kolejny moment aby ktoś zrobił dla Was coś specjalnego – np. wspomnienia świadków lub rodziców o tym jak się poznaliście i co razem przeżyliście, albo Wasze podziękowania dla gości i rodziny za przybycie. Powiedzcie im szczerze, że się cieszycie że są z Wami – takie osobiste wprowadzenie ośmieli gości i od razu nada przyjazny, rodzinny charakter przyjęciu. Po więcej inspiracji zapraszam poniżej.