ozdoba2

Poznajmy się lepiej!

Zacznę od siebie. Wybory nigdy nie przychodziły mi łatwo i przez bardzo długi okres wiązały się z myślą, że idąc daną drogą tracę pozostałe. Jeden wybór był inny.

Chodź żadne słowo, które przychodzi mi do głowy, nie oddaje w pełni tego co się stało, to najważniejszą i zdecydowanie najlepszą decyzją w moim życiu był ślub z Łucją. Niedługo po nim wybraliśmy się w podróż. Oto fragment mojego życia, ten najlepszy:

Z Łucją żyjemy w Warszawie. Łucja jest naukowcem. Wolny czas spędzamy szukając nowych inspiracji w muzyce i filmie, gotując, jeżdżąc samochodem. Ale najlepsi jesteśmy w spotykaniu się z naszymi przyjaciółmi. Są dla nas jak bliska rodzina. W sumie to dzięki nim jesteśmy kim jesteśmy i… dzięki nim jesteśmy razem.

Czasem udaje nam się pogodzić wszystkie te nasze miłości w jeden czas. Czas wspólnej podróży. I właśnie na jednej z nich nakręciłem drugi film – na przekór fotografii, aby wyjść z komfortu tak dobrze znanych mi zdjęć i aby zapamiętać ten czas na zawsze. Macie ochotę na odrobinę słońca?

To może wybierzemy się gdzieś razem. Pomyślcie o miejscu, nawet o tym najbardziej odległym i pojedźmy tam razem. Zainwestujmy wspólny czas i energię we wspaniałe wspomnienia. Wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze.

Pora na Was – jeżeli jesteście zainteresowani moją fotografią to nie wahajcie się i napiszcie mi o sobie, o swoich planach i o Waszej miłości – w sumie to niewiele już nas dzieli aby świętować ją wspólnie na Waszym ślubie lub niezwykłej sesji – tu blisko, lub tam, daleko. Piszcie i dajcie się poznać!